петок, 30. септември 2022. Вести денес: 139
home Познати

Додека сите гледаат во нејзиното бујно деколте, никој не го забележа овој „мал“ детаљ од 15 илјади евра (ВИДЕО)

Додека сите гледаат во нејзиното бујно деколте, никој не го забележа овој „мал“ детаљ од 15 илјади евра (ВИДЕО)

Популарната пејачка Кристина Кија Коцкар, моментално се одмара на егзотнична дестинација, а покрај нејзиното бомбастично тело, на сите внимание и привлече еден детаљ на нејзината рака.

Кија веќе некое време е во Дубаи од каде и редовно објавува фотографии и видео снимки, и овој пат исто така ги израдува своите фанови со неколку жешки кадри од своето совршено тело.

Може да се каже дека пејчката ужива а и пријатно се чувствува во бикини, меѓутоа покрај совршениот изглед, уште еден мал детаљ им го привлече вниманието на сите.

Имено, станува збор за скопоцениот Ролекс на нејзината рака и станува за модел чија цена се движи околу 15.000 долари.

Како изгледа Кија во костим за капење погледнете во видеото во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус