среда, 2. декември 2020. Вести денес: 11
home Познати

Додека Ракитиќ се подготвува за СП, неговата сопруга сама на плажа- кога ќе видите каков костим за капење облече ќе полудите (ФОТО)

Додека Ракитиќ се подготвува за СП, неговата сопруга сама на плажа- кога ќе видите каков костим за капење облече ќе полудите (ФОТО)

Ракел Маури, сопругата на Хрватскиот фудбалер Иван Ракитиќ, го украде вниманието на јавноста со новите фотографии кои ги сподели на Инстаграм.

Шпанската убавица позира во модерен костим за капење кој ги истакнува нејзините облини.

Следеа многу комплименти, а имаше и такви кои прашуваа каде може да купат таков костим за капење.

Cuanto de menos te he echado ☀?

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on

Најнови вести

Коронавирус