недела, 20. септември 2020. Вести денес: 25
home Познати

Додека малиот Жељко безгрижно спиеше, сестрата на Богдана откри таен детаљ од креветчето- ова предизвика големо внимание

Додека малиот Жељко безгрижно спиеше, сестрата на Богдана откри таен детаљ од креветчето- ова предизвика големо внимание

Семејството Ражнатовиќ пред два месеци стана побогато за уште еден член во семејството кога Вељко и Богдана го добија својот син Жељко.

Бебето од самото раѓање е во центарот на вниманието на двете семејства, особено пејачката Цеца е слаба на него, а доказ за тоа е честото споделување на фотографии со него.

Неговата тетка Бојана овој пат орки и детаљ од креветот на малото бебе кој речиси иако го криеја само за себе овој пат го дознаа сите.

Станува збор за икона на Свети Никола кој инаку е заштитник на семејството Ражнатовиќ и истиот го празнуваат на 19 декември секоја година.

Коронавирус