петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 11
home Познати

Додека мајка и е на Кипар, Анастасија откри детаљ од дневната соба кој никој не требаше да го дознае- на ваков кревет спие само Цеца (ФОТО)

Додека мајка и е на Кипар, Анастасија откри детаљ од дневната соба кој никој не требаше да го дознае- на ваков кревет спие само Цеца (ФОТО)

Речиси нема некој што не го знае надворешниот изглед на вилата на Цеца на Дедиње во Белград.

Сепак малкумина имале можност да ја видат внатрешноста на оваа вила која се крие далеку од очите на јавноста.

 

View this post on Instagram

 

#pinkovezvezde #pinkovezvezde2 #ceca #cecaofficial #cecaraznatovic

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Сепак иако Цеца честопати со децата објавува само мали детали од домот, овој пат нејзината ќерка Анастасија откри нешто што предизвика лавина коментари.

 

View this post on Instagram

 

💋💋💋💋💋💋💋

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Имено Анастасија додека Цеца е во Кипар на одмор заедно со нејзината сестра и внуците објави фотографија од реновираната дневна соба во која седи на уникатен рачно изработен кревет кој е вистински хит во моментов.

Фановите веднаш се воодушевија од Цеца која го уредила домот по свој терк следејќи го трендот.

 

View this post on Instagram

 

i’m a barbie girl, in a barbie world💓

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Инаку досега фановите претходно можеа да видат дека Цеца спие на голем брачен кревет со бела кожа, Анастасија на кревет со златни детали, а Вељко и Богдана на брачен кревет со персонализирана постелнина.

Коронавирус