петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 10
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Додека Италија е во хаос познатата водителка ги расположи мажите: Во танга во овие секси пози и се спротистави на короната (ФОТО)

Додека Италија е во хаос познатата водителка ги расположи мажите: Во танга во овие секси пози и се спротистави на короната (ФОТО)

Најсексапилната италијанска спортска новинарка едвај го дочека пролетното сонце, па додека трае карантинот на Апенините поради пандемијата со коронавирус, слободното време го користи и да тренира, ама тоа го направи по мерак на папараците и јавноста.

Заедно со своето момче, тренираа на тераса, а Дилета по танга ги покажа сите атрибути. И сето тоа не осатана незабележано, па таблоидите во Италија со сликите ги полудеа мажите. Особено со дел од фотографиите, во кои позите се…

Најнови вести

Коронавирус