четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Додека фудбалерот на Реал играше финале на Светското клупско првенство, неговата девојка го покажа голиот задник во танга (ФОТО)

Додека фудбалерот на Реал играше финале на Светското клупско првенство, неговата девојка го покажа голиот задник во танга (ФОТО)

Помислата дека нејзиното момче со Реал Мадрид е на Светското клупско првенство во Абу Даби ја натера таа да замине туристички на одмор и релаксација.

 

View this post on Instagram

 

Desert?

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on

И додека нејзиното момче Маријано Дијаз ја загреваше клупата за време на финалниот меч против Ал- Аин кој Реал го совлада со 4:1, таа реши да им докаже на фановите колку навистина е сексапилна.

 

View this post on Instagram

 

Arabic girl ?✨

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on

Имено додека играчите на Реал се бореа за трофејот, таа покажа каков задник поседува, па се фотографираше во танга под туш.

 

View this post on Instagram

 

Refresh ?

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on

Коронавирус