четврток, 21. септември 2023. Вести денес: 129
home Познати

Додека Цеца и Вељко се борат со короната, Анастасија никако да ја научи лекцијата: Од оваа голема грешка фановите се стаписаа (ФОТО)

Додека Цеца и Вељко се борат со короната, Анастасија никако да ја научи лекцијата: Од оваа голема грешка фановите се стаписаа (ФОТО)

Семејството Ражнатовиќ овие денови поминува низ голем турбулентен период.

Имено по радосната вест и раѓањето на новиот член во семејството на пејачката следуваше и семејна прослава која траеше два дена.

Првиот ден се организираа мекиците во домот на Цеца на Дедиње, додека другиот ден во домот на Богдана во Титл.

 

View this post on Instagram

 

NAJSREĆNIJE TETKE NA PLANETI.

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Во еуфоријата со пандемијата многумина заборавија дека се уште траат мерките и дека мора да се заштитуваат од коронавирусот, па така од фризерот на Цеца сега веќе се заразни и таа и нејзиниот син Жељко додека српските медиуми откриваат дури десетина потенцијални гости и познати личности кои се тестирале и кои би можеле да бидат заразени.

Сепак додека Цеца и Вељко се во изолација, Анастасија по негативниот тест реши да продолжи со ноќните излегувања.

Овој пат таа на Инстаграм сподели фотографија од едно ноќно излегување под кое напиша дека се заљубила во овој фустан.

 

View this post on Instagram

 

In ❤️ with this dress. @sacreevictoire

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Најнови вести