четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 60
home Познати

„ДОБИВАМ МИНИМАЛНА ДОЗА НА ХОРМОНИ“ Сека Алексиќ проговори за ин витро оплодувањето и борбата за потомство

„ДОБИВАМ МИНИМАЛНА ДОЗА НА ХОРМОНИ“ Сека Алексиќ проговори за ин витро оплодувањето и борбата за потомство

Светлана Сека Алексиќ синоќа ја организираше промоцијата на нејзиниот албум „Кино“ и песната „Рана“.

Таа по тој повод симболично ги угости своите пријатели и колеги во кино, каде што ја придружуваа нејзината нова песна со пуканки.

Сека блесна во црн сатенски фустан со „пуф“ ракави и голем шлиц. Покрај бујната биста која ја истакна, посебно внимание привлекоа црните чипкани чорапи кои визуелно го надополнија нејзиниот изглед.

ФОТО: Србија Данас

По тој повод Сека проговори за желбата за трето дете и за процесот на ин витро оплодување во кој моментално се наоѓа.

Што кажа Сека за бременоста, погледнете во видеото.

Коронавирус