сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 13
home Познати

Добива негативни улоги во турските серии: Оваа актерка е вистинска убавица и секс-бомба (ФОТО)

Добива негативни улоги во турските серии: Оваа актерка е вистинска убавица и секс-бомба (ФОТО)

Шебнем Хасанисоигхи  e 34-годишна турска актерка која гледачите на турските серии сега ја гледаат во улогата на грчката пејачка Ефтелија во воената драма „Vatanam sensing“.

Можеби се сеќавате дека оваа симпатична турска актерка која најчесто добива негативни улоги, ја гледавме и во серијата „Мојот син“ каде ја играше Бегум, сопругата на Појраз Карајел.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Şebnem Hassanisoughi (@sebnemhassanisoughi) on

Досега има глумено во неколку телевизиски серии, а активен корисник е на социјалните мрежи каде објавува интересни и секси фотогрфаии од нејзиното секојдневие на кои тешко би ја препознале.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Şebnem Hassanisoughi (@sebnemhassanisoughi) on

Ако се прашувавте во која ли серија сте ја гледале претходно, сега знаете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Şebnem Hassanisoughi (@sebnemhassanisoughi) on

 

View this post on Instagram

 

instyle ekim sayısı! tüm ekibe teşekkürleer. ?

A post shared by Şebnem Hassanisoughi (@sebnemhassanisoughi) on

Извор: Вистина

Коронавирус