четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 40
home Познати

Доби „незгодни“ коментари, а пејачката полуди: Момчето на Емина се соблече на 55 години среде јахта, а од овој детаљ ќе ви испаднат очите

Доби „незгодни“ коментари, а пејачката полуди: Момчето на Емина се соблече на 55 години среде јахта, а од овој детаљ ќе ви испаднат очите

Пејачката Емина Јаховиќ веќе подолго време ужива во врската со турскиот милијардер Седетин Саран, а двајцата со секои свои потези привлекуваат големо внимание во медиумите.

Пејачката (37) не крие дека е пресреќна покрај Седатин (55) додека тој сега ги изненади сите поставувајќи помалку жешка фотографија на својот Инстаграм профил.

Тој позираше само во шорцеви додека во горниот дел од телото беше гол и се прскаше среде јахта среде море.

За неколку минути тој доби десетици илјади лајкови, но и незгодни „коментари“ од многу девојки и жени, најмногу само поради сексапилното тело и мускулите за кои вежба напорно за да ги има, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

#yazaveda #byebye #summer İyi haftalar… Have a nice #week #monday

A post shared by @ sadettinsaran on

Коронавирус