четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 66
home Познати

Доби најубав подарок од Дарко Лазиќ: Фановите останаа стаписани кога дознаа колку години полни неговата свршеница (ФОТО)

Доби најубав подарок од Дарко Лазиќ: Фановите останаа стаписани кога дознаа колку години полни неговата свршеница (ФОТО)

Девојката на Дарко Лазиќ вчера го прослави својот 20-ти роденден, а по тој повод пејачот сподели неколку фотографии од интимната прослава со свршеницата.

Славеничката Марина Гагиќ блескаше во црвен труднички фустан, додека пак пејачот носеше бела кошула и искинати фармерки.

-Најубав роденденски подарок, напиша Марина мислејќи на бебето кое го чека со Дарко.

Парот за неколку месеци ќе станат родители и го очекуваат синот кој одлучија да се вика Михаило.

Коронавирус