понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 138
home Познати

Доби лист хартија од кој буквално се онесвести: Пејачка која кршеше сѐ пред себе откри што ја снашло два дена по изневерувањето

Доби лист хартија од кој буквално се онесвести: Пејачка која кршеше сѐ пред себе откри што ја снашло два дена по изневерувањето
foto: Damir Dervišagić

Српската пејачка Љупка Стевиќ која пред два дена преживеа животна драма не престанува да биде во центарот на вниманието на јавноста.

Имено таа сите ги шокираше пред два дена кога објави како ги крши двата автомобили на поранешното момче, а потоа завршила и во болница на шиење на раката.

Огорчената пејачка на својот сега веќе поранешен партнер генералот Симиќ на која 10 години му била љубовница, бидејќи тој со години не бил разведен денеска доживеа нов шок.

-Денеска исто како вчера што се однесува на мене лично ништо не е променето. Што се однесува со Драгиша имам една месечна забрана за да му се приближам или да комуницирам со него, тоа ми го нареди полицијата. Еве токму сега чекам да дојдат и да ми ја донесат наредбата за почитување, вели Љупка за српските медиуми.

Коронавирус