петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 92
home Познати

Длабоко деколте,мини здолниште и секси поза: Тамара со „набилдан“ сексапил во Новата 2021 година (фото)

Длабоко деколте,мини здолниште и секси поза: Тамара со „набилдан“ сексапил во Новата 2021 година (фото)

Крајот на 2020 година на профилот на пејачката Тамара Тодевска заврши со серија нови и секси фотографии од професионална фотосесија.

Па така, 2020 година таа ја испрати со една секси фотографија на која го исакна сексапилот и витката линија на која работеше напорно во изминатиот период.

За да тргне како што треба и се падна и паричката за Бадник, а полна со надеж за подобро утре, таа енергија сакаше да им ја испарати и на своите бројни следбеници.

-Изминатата година сите ние бевме БОРЦИ. Оваа година ви посакувам сите да бидеме силни и среќни, спремни за секој предивик во први борбени линии за да го вратиме животот во нормала. Голема поддршка од мене и за сите музичари кои измината година егзистиравме кој како умее. Музиката е радост, среќа, живот…Јас ќе се борам со сѐ, за да ви дарувам музика во секој миг! – пишува Тамара.

Од секоја нова фотографија може да се забележи дека Тамара Тодевска 2021 ја почнува со „билдање“ на вербата, надежта и силната борбеност кон она што го сакаме и кон кое се стремиме.

Сексапилот пак кој дополнително го понуди беше за поубав поглед кон Новата.

Најнови вести

Коронавирус