четврток, 12. мај 2022. Вести денес: 24
home Познати

Длабоко деколте и секси изглед: Гоца Тржан веќе им ја честиташе Новата година на фановите (ФОТО)

Пејачката Гоца Тржан никогаш не заборава да ги почести своите фанови на социјалните мрежи.
Длабоко деколте и секси изглед: Гоца Тржан веќе им ја честиташе Новата година на фановите (ФОТО)

Имено пејачката вчера заедно со својот сопруг и ќерка присуствуваше на свадба од каде што објави и фотографија од која подзинаа сите фанови.

Таа за прославата одбра длабоко деколте, а според коментарите нејзините фанови се фасцинирани од нејзиниот одличен изглед, погледнете.

Коронавирус