петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 181
home Познати

ДИВА И СЛОБОДНА: Теодора Џехверовиќ во топлес издание (ФОТО)

ДИВА И СЛОБОДНА: Теодора Џехверовиќ во топлес издание (ФОТО)

Згодната пејачка Теодора Џехверовиќ на својот Инстаграм профил топлес фотографија. Имено, пејачката во доцните ноќни часови ги разгоре бујните фантазии кај припадниците на посилниот пол, а за само неколку часа успеа да собери повеќе од 100 илијади лајкови и безброј коментари.

Младата и згодна пејачка позираше во плав костим за капење, а градите ги прекрила само со рацете.

-Дива и слободна, напиша кратко во описот на фотографијата таа.

Инаку, после долга пауза пејачката повторно му се врати на настапите и на нејзината публика.

Локални избори 2021