петок, 30. септември 2022. Вести денес: 91
home Познати

Девојките на Лео ди Каприо и Ал Пачино се мајка и ќерка- погледнете какви убавици се (ФОТО)

Актерот е во врска со Камила Морон (20), а нејзината мајка која има 38- години исто така е во врска со значително постар актер, Ал Пачино (77).
Девојките на Лео ди Каприо и Ал Пачино се мајка и ќерка- погледнете какви убавици се (ФОТО)

Најголемиот заводник, Леонардо Ди Каприо е повторно заљубен. Новата избраничка на 43- годишниот актер е аргентинската манекенка Камила Морон која има 20 години.

Не е новост дека глумецот обожава манекенки, не е новост ни дека се секогаш помлади од него, но невообичаено е тоа што во овој случај мајката на неговата девојка е пет години помлада од него.

Мајката Лусила Сола како и својата ќерка сака постари момци. Имено, 38-годишната Лусила е во врска со 77-годишниот Ал Пачино.

Најнови вести

Коронавирус