сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 88
home Познати

Девојките лудуваат по синот на Шварценегер: Тој е причината за разводот на актерот и е негова копија (ФОТО)

Девојките лудуваат по синот на Шварценегер: Тој е причината за разводот на актерот и е негова копија (ФОТО)

Џозеф Баена (22), синот на Арнолд Шварценегер од тајната врска со неговата собарка Милдред, откри на социјалните мрежи дека тој и неговиот татко споделуваат една работа – љубовта кон кревање тегови.

„Одлично време за вежбање и позирање“, напиша младиот човек, покрај фотографијата на која е во поза карактеристична за неговиот татко во која што најдобро се потенцираат мускулите.

Иако Шварценегер долго време ја криел својата врска со Милдред и фактот дека таа му роди син кој е негова копија, тој има одлична врска со неговиот син. Поради аферата, Шварценегер се рзведе со сопругата Марија Шривер, со која има четири деца. Нивниот најмлад син Кристофер е врсник на Џозеф.

 

View this post on Instagram

 

Hump day Pump day ? What are you training today?

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

 

View this post on Instagram

 

When in doubt… it’s arm day!

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

 

View this post on Instagram

 

BIG happy birthday to the best training partner in the world! Love you dad ??

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

Коронавирус