петок, 30. септември 2022. Вести денес: 174
home Познати

Девојките лудуваа по него: Згодниот манекен од спотот на Цеца е син на Аркан, со години не зборат со пејачката и со Вељко и Анастасија (ФОТО)

Девојките лудуваа по него: Згодниот манекен од спотот на Цеца е син на Аркан, со години не зборат со пејачката и со Вељко и Анастасија (ФОТО)

Жељко Ражнатовиќ речиси нема некој што не знае дека има девет деца, а меѓу нив најпознати се Вељко и Анастасија, но и Војин Ражнатовиќ кои не стои добро со Цеца и нејзините деца.

Иако сега не се сакаат, тоа во минатото не било така.

Војин го има во еден од спотовите на Цеца, како манекен кој успешно си ја завршил тогаш својата работа.

Девојките во минатото буквално лудуваа по него, а денеска живее во Америка, а има и брат по име Никола кој исто така е син на Аркан.

Најнови вести

Коронавирус