четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 73
home Познати

Девојките ќе гледаат без да трепнат: Учесникот во „Ѕвездите на гранд“ гол после туширање, го покажа тоа што го немаат многу мажи

Девојките ќе гледаат без да трепнат: Учесникот во „Ѕвездите на гранд“ гол после туширање, го покажа тоа што го немаат многу мажи

Учесникот во актуелната сезона „Ѕвездите на гранд“ не е некој кој е познат во јавноста, но откако сподели провокативна фотографија на социјалните мрежи нема девојка која веќе не се заинтересирала за него, пишуваат српските медиуми.

Станува збор за Жарко Маџиќ кој досега неколку пати на сцената во шоуто излегувал без маичка на себе или пак бил раскопчан поради што ги освои срцата на многу припаднички на понежниот пол.

А откако во последната емисија се појави закопчан до грло, Марија Шерифовиќ му порача дека во следната емисија повторно треба да се соблече, но наместо на сцената тој се соблече во својот тоалет и тоа после туширање.

Во неговото извајано тело гледаа многу девојки коментирајќи дека многу мажи го немаат тоа што го има тој, а тоа се мускулите.

Како ќе реагира жирито во следната емисија останува да видиме.

Qatar 2022