среда, 2. декември 2020. Вести денес: 182
home Познати

Девојки, имате храброст да облечете комбинизон како овој на Емили Ратајковски?

Девојки, имате храброст да облечете комбинизон како овој на Емили Ратајковски?

Манекенката Емили Ратајковски обожава да ги радува своите следбеници со фотографии во провокативни изданија.

Таа уште еднаш ја покажала својата совршена фигура во бел комбинезон и докажала дека може да носи се’ што ќе посака.

Комбинезоните се актуелни оваа есен, како и белата боја. За ваков модел мора да бидете во топ форма, бидејќи кројот што ја следи линијата на телото ќе ги истакне сите недостатоци, особено кога е во бела боја. Меѓутоа, Емили нема проблем со килограмите, па ваквиот комбинезон и’ стои маестрално.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

@inamoratawoman CATSUITS. Available now.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

View this post on Instagram

 

INAMORATA CATSUITS are here! So you can look fly AND stay cozy this winter. Link in bio! @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Најнови вести

Коронавирус