понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 150
home Познати

Девојката на Илон Маск мора да ги почитува овие чудни правила ако сака да остане со него! (ВИДЕО)

Девојката на Илон Маск мора да ги почитува овие чудни правила ако сака да остане со него! (ВИДЕО)

Илон Маск е во врска со пејачката Грајмс, со која имаат и дете. Иако навидум изгледаат како среќен пар, изгледа дека Грајмс мора да следи многу од лудите правила на Илон.

Некои од нив се разумни – на пример, таа мора да има добар однос со децата од неговите претходни врски. Но дел од нив се чудни, па дури и бизарни.

На пример, не само Грајмс, туку за секоја претходна девојка, кариерата на Илон морала да биде приоритет.

Истовремено, се имаат појавено и гласини дека Илон барал неговите девојки да бидат русокоси.

Коронавирус