петок, 6. декември 2019. Вести денес: 85
home Познати

Девојката на Чичарито се соблече гола на Хаваите: Фановите на фудбалерот едногласно потврдија дека е секс бомба (ФОТО+18)

Девојката на Чичарито се соблече гола на Хаваите: Фановите на фудбалерот едногласно потврдија дека е секс бомба (ФОТО+18)

Девојката на Хавиер Ернандез Чичарито, Сара Коен не престанува да ги воодушевува фановите со своите сексапилни фотографии.

На последната беше целосно гола на Хаваи, покрај еден водопад, а тоа предизвика многу коментари на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Sunday 🖤 coming for you soon Maui 🏝

A post shared by SARAH KOHAN 🦏🌙🦋🍵 (@moonstrucktraveller) on

Сара, инаку, од оваа година е во врска со Мексиканецот, а претходно студирала право на Харвард, но кариерата ја градела како блогерка и така добила 1,2 милиони фанови.

 

View this post on Instagram

 

Craving sun ☀️

A post shared by SARAH KOHAN 🦏🌙🦋🍵 (@moonstrucktraveller) on

 

View this post on Instagram

 

Film from Miami pt 1 @tajnihal 📷

A post shared by SARAH KOHAN 🦏🌙🦋🍵 (@moonstrucktraveller) on

Најнови вести