четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 77
home Познати

Девојката на Биковиќ објави провокативна фотографија – ја крена проѕирната маичка до папокот, глетката мами на грев (ФОТО)

Девојката на Биковиќ објави провокативна фотографија – ја крена проѕирната маичка до папокот, глетката мами на грев (ФОТО)

Девојката на Милош Биковиќ, адвокатката Ивана Малиќ сподели фотографија на социјалните мрежи која предизвика бура од реакции.

Имено таа на својот Инстаграм профил споделила фотографија на која позира во проѕирна блуза која ја врза над папокот.

По ова нејзините следбеници коментираа дека е преубава и му порачаа на Биковиќ да ја чува.

Инаку неодамна Биковиќ објави фотографија на која е со брада, па откри дека и смета на неговата девојка.

-Некогаш се бричам, но ги оставам брковите. Тоа ја нервира, ја нервирам два дена и потоа ќе се избричам, вели актерот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

Најнови вести

Коронавирус