вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 137
home Познати

Девојката го снимаше, па го нарече маестро: Кога Брена ќе го види овој музички талент на синот нема да ги штеди солзите радосници

Девојката го снимаше, па го нарече маестро: Кога Брена ќе го види овој музички талент на синот нема да ги штеди солзите радосници

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ, се обиде во музиката и иако покажа дека може да пее убаво, а многумина му предвидуваа кариера исто толку успешна како неговата мајка, тој реши да се повлече од сцената.

Сепак, може да има надеж дека „музичката лоза“ ќе продолжи со вториот син на Брена, Виктор.

Него го сними неговата девојка Сандра Миљаковиќ додека удираше на тапани, а со објавата напиша:
„Мојот маестро“, додаде таа и додаде срце.

Коронавирус