четврток, 23. март 2023. Вести денес: 81
home Познати

Девојката е гром: Ќерката на Хелена препотена ја крена маичката и покажа што се камен стомачни (фото)

Девојката е гром: Ќерката на Хелена препотена ја крена маичката и покажа што се камен стомачни (фото)

Кога нешто е убаво, тогаш штета е да не се види. Кјара, наследничката на Хелена Роза веќе неколку години заедно со семејството живее во Нов Зеланд.

Годините минуваат, а Кјара станува се поубава и позгодна.

Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата маркантност, енергија и атрибути оставени во наследство и дадени од мајката природа.

Кјара не ја пропушта приликата да се разголи и да го покаже тоа на Инстаграм, а нејзиниот профил е преполн со фотографии на кои таа блеска со својата природна убавина и телесен раскош.

 

View this post on Instagram

 

aėsthetic ?

A post shared by KIARA ???? (@kjaragolja) on

Таа се грижи за свето тело и е активно посветена на вежбањето, а овој пат испотена по тренинг ја крена маичката и го покажа својот затегнат и мускулест стомак.

На ваква глетка, очекувани беа лавина лајкови и коментари, а Кјара и тоа како го заслужува!

loading...