вторник, 17. мај 2022. Вести денес: 166
home Познати

Девојка на познат ММА борец од соседството позајмила десетици илјади евра за силикони, но од нејзините фотографии ќе се шокирате (ФОТО)

Неверојатна вест овие денови со брзина на светлината се шири низ целиот Балкан.
Девојка на познат ММА борец од соседството позајмила десетици илјади евра за силикони, но од нејзините фотографии ќе се шокирате (ФОТО)

Станува збор за фатална русокоса, а воедно и девојка на познат ММА борец од Бугарија која позајмила 10 илјади евра како би ставила силикони на себе.

В забързаното си ежедневие ядем всякакви храни,трупаме излишни кг и после се чудим как да ги свалим! Нямаме време за фитнес зали и индивидуални тренировки с инструктор⚠️ Излиза ни скъпо?! Притесняваме се от хората в залата?!? ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️ Представям Ви единственото и незаменимо нещо с което аз започвам сезона си.. Уникалните видео тренировки в домашни условия ? Какъв по прекрасен начин да изглеждаш удивително дори от вкъщи? Аз лично започвам още от днес.. А Вие❓ Не губете време и се възползвайте от -40% до края на месец октомври ‼️‼️‼️ http://naydenov.fitness ✌️

A post shared by Krisstine Kamenowa ❤️ (@kpustunaqueen) on

Saturday Night ??‍♀️??

A post shared by Krisstine Kamenowa ❤️ (@kpustunaqueen) on

-Имам два сона во мојот живот. Едниот да ставам силикони, а другиот да одам во Дубаи каде и го запознав моето момче, вели Кристина која не сакаше да го открие името на своето момче, инаку познат спортист од соседството.

Back in the game ?

A post shared by Krisstine Kamenowa ❤️ (@kpustunaqueen) on

SaturdayNight ‼️

A post shared by Krisstine Kamenowa ❤️ (@kpustunaqueen) on

Таа вели и дека наскоро ќе се пресели кај него и јавноста конечно ќе дознае за кого се работи.

А се додека не се дознае името на нејзиното момче ви препорачуваме да ги видите нејзините фотографии на Инстаграм од кои многумина се шокираа бидејќи таа вложила многу пари за силикони, но на крајот сето тоа вредело.

??❤️

A post shared by Krisstine Kamenowa ❤️ (@kpustunaqueen) on

Blondes do it better ??

A post shared by Krisstine Kamenowa ❤️ (@kpustunaqueen) on

Најнови вести

Коронавирус