вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 68
home Познати

Детаљ кој го откри Цеца во вилата на Кипар може скапо да ја чини- пејачката додека го снимаше погледот од терасата покажа и…

Детаљ кој го откри Цеца во вилата на Кипар може скапо да ја чини- пејачката додека го снимаше погледот од терасата покажа и…

Пејачката Светлана Ражнатовиќ Цеца со децении поседува луксузна вила на Кипар која ја има купено нејзиниот покоен сопруг Аркан, па во спомен на него таа често оди на одмор покрај море.

Цеца и овие денови е на одмор во Кипар каде друштво и прават нејзината сестра Лидија и нејзините деца кои пред неколку денови прославија роденден.

По доаѓањето во вилата Цеца веднаш сподели видео со фановите на кое се гледа луксузот во кои ужива таа, но и откри еден детаљ кој можеби ќе ја загрози безбедноста на нејзиниот дом.

Станува збор за случаен кадар од нејзиното видео од кое јасно се гледа каде е поставена надзорната камера во вилата на пејачката.

Според коментарите на социјалните мрежи ова би можело да им ја олесни работата на пример на крадците доколку сакаат да сторат нешто такво.

Коронавирус