петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 201
home Познати

Детали за погребот на Марина Туцаковиќ (ФОТО)

Детали за погребот на Марина Туцаковиќ (ФОТО)

Овој викенд ќе биде објавен точниот датум за тоа кога ќе биде погребана Марина Туцаковиќ.

Синот на Туцаковиќ на социјалните мрежи објави дека тој ќе биде следната недела во кругот на најблиското семејство.

Најнови вести

Локални избори 2021