понеделник, 17. јуни 2019. Вести денес: 17
home Познати

Десет познати кога биле деца: Никој не би ја познал девојката на фотографијава (ФОТО)

Десет познати кога биле деца: Никој не би ја познал девојката на фотографијава (ФОТО)

Познатите секојдневно ги објавуваат своите фотографии на интернет, па затоа често забораваме дека тие не биле секогаш познати.

Дејвид Боуви, Фреди Меркјури, Елвис Присли, Ејми Вајнхаус, Кејт Мос, Бијонсе, Мишел Обама и многу други, некогаш биле многу скромни деца, кои не ни помислувале дека ќе постигнат голем успех.

Погледнете ги фотографиите и направете споредба колку тие се менуваа низ кариерата, особено непрепознатливата Кејт Мос, која ретко кој би ја познал.

1. Кејт Мос

2. Дејвид Боуви

3. Фреди Меркјури

4. Елвис Присли

5. Ејми Вајнхаус

6. Мишел Обама

7. Бијонсе

8. Анџелина Џоли

9. Ворен Бити

10. Бред Пит