сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 17
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Денеска и се смее целиот свет, дури и фановите: Повторно се посрамоти со фотошопот, овој пат еве каде згреши (ФОТО)

Денеска и се смее целиот свет, дури и фановите: Повторно се посрамоти со фотошопот, овој пат еве каде згреши (ФОТО)

Пред неколку денови Ким Кардашијан реши да ги почести фановите со фотографија од чиста мира на својот Инстаграм профил.

Имено таа објави фотографија на која е од глава до пети во змиски принт.

Откако започнаа пофалбите, дојдоа и критиките на нејзина сметка.

Фановите веднаш забележаа нешто чудно на нејзината фотографија па започнаа да се потсмеваат со неа.

 

View this post on Instagram

 

Venomousss

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

На една од фотографиите во косата на Ким се гледа дел од нејзините прсти иако двете раце се и се кренати на ѕидот.

На фановите не им требаше многу време за да сфатат дека таа повторно претерала со фотошопот, погледнете.

 

Најнови вести

Коронавирус