недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Денеска е голем ден за неа: Дарко Лазиќ со еден детаљ откри колку години има неговата свршеница и ги запрепасти фановите (ФОТО)

Денеска е голем ден за неа: Дарко Лазиќ со еден детаљ откри колку години има неговата свршеница и ги запрепасти фановите (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ веќе некое време се наоѓа во бања каде се опоравува од повредите кој ги доби во тешката сообраќајна несреќа која ја преживеа во октомври минатата година.

Со оглед дека здравствената состојба му се подобрува пејачот излегува неколку пати во неделата за да ужива во друштво на својата свршеница Марина Гагиќ.

Денес парот инаку не ја симнува насмевката од своите лица бидејќи имаат посебен повод.

Имено Марина го прославува својот 20 роденден, а парот роденденот ќе го прослави во интимна атмосфера.

Марина за роденденот доби торта на која е испишана буквата „М“.

Парламентарни избори 2020