петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 42
home Познати

Денес важи за барбика- но вака изгледаше Беквалац на почетокот на својата кариера (ФОТО)

Денес важи за барбика- но вака изгледаше Беквалац на почетокот на својата кариера (ФОТО)

Иако денеска важи за една од најубавите пејачки на естрадата, Наташа Беквалац на почетокот на својата кариера изгледаше многу поразлично од денес.

Пејачката која има успешна кариера во последниве неколку години нема среќа во љубовта.

Таа со годините го менуваше драстично својот изглед, а вака изгледаше во минатото, во 2002  година кога ја почна кариерата.

Најнови вести

Коронавирус