четврток, 20. јуни 2019. Вести денес: 25
home Познати

„Денес убив некого“: Мадона ги остави фановите во шок (ФОТО)

„Денес убив некого“: Мадона ги остави фановите во шок (ФОТО)

Музичката ѕвезда Мадона објави порака на Инстаграм, каде ја откри слабоста со која се борела цел живот.

Денеска убив некого… Ја убив девојката која се грижеше премногу. Ја убив наивната девојка. Ја убив девојката која наоѓаше изговори за нивното непочитување. Ја убив девојката која веруваше во ср**а. Ја убив девојката која за малку ќе бев јас“, напиша поп пејачката.

Најнови вести