понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 201
home Познати

Денес гордо ги покажува џиновските гради: Еве како изгледаше Дара Бубамара пред операциите (ФОТО)

Денес гордо ги покажува џиновските гради: Еве како изгледаше Дара Бубамара пред операциите (ФОТО)

Дара БубаМара е позната по своите облини кои гордо ги покажува на социјалните мрежи, но не секогаш изгледала така.

Инаку, атрактивната пејачка Дара Бубамара наводно одлучила повторно да ги зголеми градите за да има најголемо деколте на естрадата.

Таа веќе по трет пат ќе го прави тоа, а во новата година планира да влезе со поголемо бројче на гради.

Пред силиконите, пејачката изгледала вака:

Коронавирус