среда, 26. јуни 2019. Вести денес: 49
home Познати

Денес е омилена ширум светот, но некогаш не било така: Како изгледал патот до успехот на Елен Деџенерис? (ВИДЕО)

Денес е омилена ширум светот, но некогаш не било така: Како изгледал патот до успехот на Елен Деџенерис? (ВИДЕО)

Елен Деџенерис е едно од најпознатите имиња во светот на шоубизнисот, има слава, многу пари и луксузни недвижнини.

Но, како изгледал нејзиниот пат до тоа? Како дете омилена активност ѝ било возењето на велосипед, а за смешната личност во семејството важел нејзиниот брат, а не таа.