вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Денес е најпосакувана пејачка на Балканот, а погледнете како изгледала Цеца на својата матура (ФОТО)

Денес е најпосакувана пејачка на Балканот, а погледнете како изгледала Цеца на својата матура (ФОТО)

Светлана Ражнатовиќ-Цеца е една од најубавите и најзгодните пејачки на Балканот.

Таа на социјалните мрежи има објавено фотографија од тоа како изгледала на својата матура.

Фустан со розева боја, златен накит, шминка и залижана коса.

 

View this post on Instagram

 

Sećanja 1991… ❤ #ceca #cecaraznatovic #cecaofficial #serbiansinger #balkansinger #europeansinger #pink #memories #yugoslavia #1991

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Коронавирус