сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Денес е ѕвезда и секс-бомба: Погледнете ја жешката реклама во која светот ја запозна малолетната Софија Вергара (ВИДЕО)

Денес е ѕвезда и секс-бомба: Погледнете ја жешката реклама во која светот ја запозна малолетната Софија Вергара (ВИДЕО)

Софија Вергара денеска е најплатена манекенка и актерка на светот, а на почетокот на кариерата глумела во жешки реклами.

Во осумдесетите години се прослави во реклама за Пепси, кога имала само 17 години.

Таа во рекламата се соблекува во бикини пред восхитените момчиња.

По овој рекламен спот почнаа да се нижат понуди, што денеска доведе до статусот на ѕвезда и секс бомба.

Коронавирус