понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

Деколтето претесно за да ги собере градите: Ќерката на Топалко мета на „сочни“ коментари на својот Инстаграм (ФОТО)

Деколтето претесно за да ги собере градите: Ќерката на Топалко мета на „сочни“ коментари на својот Инстаграм (ФОТО)

Ќерката на познатиот српски пејач Топалко, Хелена Топаловиќ, се почесто ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи.

Со секси фотографии во елегантни изданија таа го привлекува вниманието на своите фанови, особено оние од посилниот пол кој не се воздржуваат без да и напишат по некој сочен коментар.

@natasa_makeup

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

? Dress by @basama_hand_made

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Маркантна, атрактивна, егзотична, Хелена е една од децата на познатите која и тоа како го привлекува вниманието со изгледот, погледнете.

@inportana @golden_girl_butik @_new_famous_store

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Коронавирус