петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Деколте од милион долари: Александра ја крена температурата на социјалните мрежи (ФОТО)

Деколте од милион долари: Александра ја крена температурата на социјалните мрежи (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ објави фотографија која ја крена температурата меѓу следбениците на Инстаграм.

Таа за кратко време собра многу коментари и лајкови.

Коронавирус