вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 2
home Познати

Деколте кое го сруши Инстаграм: Никол никогаш не била посекси (ФОТО)

Деколте кое го сруши Инстаграм: Никол никогаш не била посекси (ФОТО)

Таа дефинитивно е една од најзгодните жени во светот.

Има бројни фанови ширум светот кои постојано ги изненадува со нови фотографии.

41- годишната Никол Шерзингер повторно покажа дека изгледа бомбастично.

На оваа фотосесија излезе со најдлабоко деколте до сега. Нејзиниот профил на Инстаграм е полн со комплименти.

 

View this post on Instagram

 

Gettin’ ready for the #REACT like… ? It’s gonna be so hot you’re gonna need that leaf blower ?

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Најнови вести

Коронавирус