сабота, 10. април 2021. Вести денес: 47
home Познати

Дејвид Бекам стана мета на критики поради ваквиот бакнеж со својата ќерка (ФОТО)

Дејвид Бекам стана мета на критики поради ваквиот бакнеж со својата ќерка (ФОТО)

Англиската фудбалска легенда Дејвид Бекам се најде на мета на критичарите откако на социјалните мрежи се појавија фотки на кои може да се види како во уста ја бакнува својата 8-годишна ќерка Харпер.

Ова не е првата фотографија на која Дејвид  ја бакнува ќеркичката Харпер во уста, истото го сторил и пред две години.

-Сите свои деца ги бакнувам во уста. Можеби не Бруклин, тој има 18 години и на него тоа би можело да му биде малку чудно, изјави Бекам по критиките.

Многумина овој вид на татковска љубов не го подржуваат и сметаат дека  тој е „чуден и непримерен“.

За сите останати, ова е прекрасен момент меѓу татко и ќерка.

Коронавирус