петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 137
home Познати

Дејан Миличевиќ се појави на ревија: Како изгледа по мозочниот удар?

Дејан Миличевиќ се појави на ревија: Како изгледа по мозочниот удар?

Дејан Миличевиќ присуствуваше на  Недела на модата во Белград, а ова беше негово прво појавување во јавност по мозочниот удар.

Дејан присуствуваше на ревијата на Игор Теодоровиќ и Бошко Јаковељевиќ.

За ова прилика, тој одбра црвено сако и патики во иста боја.

Миличевиќ бил добро расположен и полека оздравува од здравствениот проблем.

За потсетување, претходната недела Дејан имаше мозочен удар.

Коронавирус