недела, 29. јануари 2023. Вести денес: 46
home Познати

Давид Драгојевиќ призна нешто од кое многу мажи се срамат

Давид Драгојевиќ призна нешто од кое многу мажи се срамат

Ана Корач и Давид Драгојевиќ важат за една од најхармоничните двојки кои излегоа од „Задруга“. Нивната љубов успешно ги издржа сите пречки во втората и третата сезона на реалното шоу.

Драгојевиќ често наидуваше на коментари дека е папучар и дека сторил се што бара Ана од него.

Иако многу мажи на негово место би реагирале и би се расправале што некој ги нарекува “папучари“, се чини дека на Давид воопшто не му пречи епитетот, напротив, тој го носи со гордост.

-Нашата љубов е многу силна и голема, се повлековме на страна веднаш штом излеговме од шоуто, некои теми не допираат до нас. За мене е важно што Ана се чувствува убаво до мене, не знам кој маж не ја задоволува жената што ја сака, да и ги исполни барањата и желбите. Ако тоа значи да се биде папучар, тогаш јас сум папучар и убаво ми е, рече Драгојевиќ.