среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Дарко лежи во болница, а Ана Севиќ ужива во луксуз и раскош со момчето- пејачката отпатува далеку од очите на јавноста (ФОТО)

Дарко лежи во болница, а Ана Севиќ ужива во луксуз и раскош со момчето- пејачката отпатува далеку од очите на јавноста (ФОТО)

Иако Ана Севиќ беше до Дарко Лазиќ првите денови по тешката сообраќајна несреќа која ја доживеа пејачот, таа одлучи да се тргне од сите проблеми и да ги наполни своите батерии.

Пејачката Ана Севиќ одлучи да се одмори од целата оваа ситуација, па замина на далечна локација.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

На својот Инстаграм профил пејачката објави две фотографии од одморот, но и вистинска новогодишна идила на која била сведок додека го пиела своето кафе далеку од очите на јавноста, погледнете.

Најнови вести

Локални избори 2021