среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Дарко Лазиќ во хаос, нема време за свршеницата: Марина веќе не е во неговата куќа

Дарко Лазиќ во хаос, нема време за свршеницата: Марина веќе не е во неговата куќа

Пејачот Дарко Лазиќ го промени животот од корен после сообраќајната несреќа која ја имаше пред една година. Тој после тоа се разведе од Ана Севиќ и доби син со свршеницата Марина Гагиќ.

Поради обврските на Дарко околу концертот во Сава Центар, Марина ја напуштила куќата во која живееја.

Марина е супер. Таа во моментов е кај мајка и, таа и Алексеј, јас навистина сум во хаос, по цел ден се подготвувам околу концертот, така што нема потреба таа да биде сама дома со детето. Отиде кај мајка и за таа да и помогне околу децата – рекол Дарко за медиумите.

 

Најнови вести

Локални избори 2021