среда, 20. ноември 2019. Вести денес: 181
home Познати

Дарко Лазиќ со проблеми како многу мажи: Пејачот заминува на операција бидејќи здравјето му е загрозено (ФОТО)

Дарко Лазиќ со проблеми како многу мажи: Пејачот заминува на операција бидејќи здравјето му е загрозено (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ успешно се опоравува од страшната сообраќајна несреќа која ја имаше во октомври минатата година.

Со оглед на тоа што тој добил вишок на килограми сериозно размислува покрај сите хирушки интервенции кои ги имаше поради сообраќајната несреќа да направи и еден зафат кој би му го подобрил квалитетот на животот.

 

View this post on Instagram

 

Večeras 🎵🔥🔥🔥🔥🔥🎵Ulcinj

A post shared by Darko Lazarovic (@darkolazarovic_official) on

Тој со радост за српските медиуми изјавил дека наскоро целосно ќе се опорави.

-тоа не е уште конечна одлука, зборувам дека тоа би можело да се случи. Не сум се распрашал се уште за доктори, ќе видиме, но во меѓувреме добро тече заздравувањето на ногата. Нормално одам, работам, не можам само да трчам, се надевам дека за година дена тотално оздравам, вели Дарко.

 

View this post on Instagram

 

Večeras XL CLUB CAZIN🎵🔥🔥🎵

A post shared by Darko Lazarovic (@darkolazarovic_official) on