понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 66
home Познати

Дарко Лазиќ славеше за синот- му ја скинаа маицата па остана гол, фановите фрапирани од неговиот изглед (ФОТО)

Дарко Лазиќ славеше за синот- му ја скинаа маицата па остана гол, фановите фрапирани од неговиот изглед (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ вчера доби син откако неговата свршеница Марина Гагиќ се породи и на свет го донесе заедничкото нивно прво дете Алексеј.

Пејачот кој ума ќерка од првиот брак со Ана Севиќ го прослави раѓањето на синот како никогаш претходно.

Тој славеше под шатор цел ден и цела ноќ со своите пријатели и роднини.

На Лазиќ му ја искинаа и маицата како адет кој се практикува во регионот, а исто така со искината маица заврши и неговиот татко Милан кој е дедо на бебето.

Фановите инаку му замерија на пејачот бидејќи има вишок на килограми.

Најнови вести

Коронавирус