петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Дарко Лазиќ повторно си игра со законот: Еве што правеше додека се возеше во бесна машина од 150 илјади евра, дури и гордо се пофали (ФОТО)

Дарко Лазиќ повторно си игра со законот: Еве што правеше додека се возеше во бесна машина од 150 илјади евра, дури и гордо се пофали (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ кој се почесто се појавува во јавноста поради турбулентниот живот, повторно ја разбесни дијаспората со неодговорното однесување кога конзумирал алкохол на местото како совозач.

Имено, тој на својот профил на Инстаграм објави снимка од автомобилот, на кое јасно може да се види дека конзумира пиво заедно со пријателите додека се возат во автомобил.

Бесните машини и адреналинот се сигурно темата која ги спојува овие двајца другари. Неговиот пријател возел Порше, чија цена е 150.000 евра, додека Лазиќ седел на местото на совозач.

Коронавирус