вторник, 21. март 2023. Вести денес: 20
home Познати

Дарко Лазиќ не се смирува по разводот, еве која пејачка му паднала во око!

Дарко Лазиќ не се смирува по разводот, еве која пејачка му паднала во око!

Пејачот моментално е во центарот на вниманието поради скандалот со видеото каде шмрка бел прав, но, исто така, разводот со пејачката Ана Севиќ.

Неговата сопруга, наводно, има намера да ја смири врската со него, но изгледа дека тој продолжил понатаму.

Секси ѕвездата на Гранд Теа Таировиќ објави фотографија на коај Лазиќ не остана имун, па ја „лајкнал“.

Српските медиуми пишуваат дека оваа реакција го буди сомнежот дека Лазиќ можеби би сакал таа да му биде нешто повеќе од колешка бидејќи забележително е дека двајцата имаат голема интеракција на социјалните мрежи.

loading...

Најнови вести