четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 52
home Познати

Дарко Лазиќ ќе се жени повторно: Едвај чекам Марина да ми роди син

Дарко Лазиќ ќе се жени повторно: Едвај чекам Марина да ми роди син

Иако оваа година ги потпиша документите за развод од Ана Севиќ, српскиот пејач Дарко Лазиќ веќе е подготвен повторно да заплови во брачните води со неговата девојка Марина Гагиќ, со која неколку месеци е во врска.

-Многу сум среќен и не можам да кријам колку сум заљубен во Марина. За брак со нејзе размислувам се повеќе, само чекам малку се` да помине, не треба да се брза. Убаво ни е и вака, а кога ќе дојде време за брак, добредојден, вели Дарко и додава:

„Едвај чекам да ми роди син. Многу сакам деца и сега кога велам син се шегувам, но едвај чека повторно да станам татко и не е важно дали ќе биде момче или девојче“.

Локални избори 2021